Bestoss GM328
Geen actuele winkelprijs
Overzicht
Voordelen en nadelen
Pluspunten
Minpunten
- Below average capacity (34th percentile)
De feiten
Prestaties
Specificaties
Volledige specificaties
Drive
| Capacity | 512 |
| Form Factor | M.2 2280 |
| Interface | PCIe 3.0 x4 |
| Protocol | NVMe |
| PCIe Generation | 3 |
| External | No |
Performance
| Sequential Read (MB/s) | 3500 |
| Sequential Write (MB/s) | 2300 |
Hardware
| NAND | TLC |
| DRAM Cache | No |
Reliability
| Warranty (years) | 3 |
Features
| Heatsink | No |
Vergeleken met de concurrentie
| Spec | Bestoss GM328 | Samsung 9100 PRO | Western Digital WD_BLACK SN850X | Crucial T500 | Kingston Fury Renegade SFYRDK/2000G | Seagate FireCuda 530R |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Capacity | 512GB | 8TB | 4TB | 2TB | 2TB | 4TB |
| Form Factor | M.2 2280 | M.2 2280 | M.2 2280 | M.2 2280 | M.2 2280 | M.2 2280 |
| Interface | PCIe 3.0 x4 | PCIe 5.0 x4 | PCIe 4.0 x4 | PCIe 4.0 x4 | PCIe 4.0 x4 | PCIe 4.0 x4 |
| Seq Read | 3,500 MB/s | 14,800 MB/s | 7,300 MB/s | 7,400 MB/s | 7,300 MB/s | 7,400 MB/s |
| Nand Type | TLC | TLC | TLC | TLC | TLC | TLC |
| Dram Cache | false | true | true | true | true | false |
| Endurance | - | 4800 TBW | 2400 TBW | 1200 TBW | 2000 TBW | 5050 TBW |
| Compare | Compare | Compare | Compare | Compare |
| Product | Speed | Random | Feature | Capacity | Endurance | Gebruikersoordeel |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bestoss GM328 | 58.4 | 61 | 52.9 | 33.9 | 41.5 | 54.3 |
| Samsung 9100 PRO Compare | 99 | 99.8 | 99.7 | 98.1 | 85.8 | 95.6 |
| Western Digital WD_BLACK SN850X Compare | 88.2 | 95 | 93.8 | 92.6 | 80.9 | 95.6 |
| Crucial T500 Compare | 93.8 | 96.4 | 99 | 78.2 | 82.9 | 95.6 |
| Kingston Fury Renegade SFYRDK/2000G Compare | 92.9 | 93.7 | 93.8 | 78.2 | 93.8 | 95.6 |
| Seagate FireCuda 530R Compare | 92.5 | 96.3 | 52.9 | 92.6 | 95.4 | 88.5 |
Scores per gebruiksscenario
Een volledige review komt binnenkort. De specificaties, scores, prijzen en grafieken hierboven zijn altijd up-to-date.