Inland TN320
Немає актуальної ціни від продавців
Огляд
Переваги та недоліки
Переваги
- Strong endurance (91st percentile) 91st
Недоліки
- Below average capacity (34th percentile)
Думка власників
Як змінювалася думка власників із часом
ЕксклюзивНа основі того, коли покупці справді писали відгуки, - щоб побачити, чи виправдалися перші похвали.
На основі 7 датованих відгуків покупців, згрупованих за календарними кварталами. Аналіз за періодами - англійською.
Факти
Продуктивність
Характеристики
Повні характеристики
Drive
| Capacity | 512 |
| Form Factor | M.2 2280 |
| Interface | PCIe 3.0 x4 |
| Protocol | NVMe |
| PCIe Generation | 3 |
| External | No |
Performance
| Sequential Read (MB/s) | 2000 |
| Sequential Write (MB/s) | 1600 |
Hardware
| NAND | TLC |
| DRAM Cache | No |
Reliability
| Endurance (TBW) | 300 |
| MTBF (hours) | 2000000 |
| Warranty (years) | 6 |
Features
| Heatsink | No |
Порівняння з конкурентами
| Spec | Inland TN320 | Samsung 990 PRO | Crucial T710 | SanDisk WD_BLACK SN8100 | Corsair MP700 Elite | Lexar Professional NM1090 PRO |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Capacity | 512GB | 2TB | 2TB | 1TB | 1TB | 2TB |
| Form Factor | M.2 2280 | M.2 2280 | M.2 2280 | M.2 2280 | M.2 2280 | M.2 2280 |
| Interface | PCIe 3.0 x4 | PCIe 4.0 x4 | PCIe 5.0 x4 | PCIe 5.0 x4 | PCIe 5.0 x4 | PCIe 5.0 x4 |
| Seq Read | 2,000 MB/s | 7,450 MB/s | 14,900 MB/s | 14,900 MB/s | 10,000 MB/s | 14,400 MB/s |
| Nand Type | TLC | TLC | TLC | TLC | TLC | TLC |
| Dram Cache | false | true | true | true | false | true |
| Endurance | 300 TBW | 1200 TBW | 1200 TBW | 2400 TBW | 600 TBW | 1400 TBW |
| Compare | Compare | Compare | Compare | Compare |
| Товар | Speed | Random | Feature | Capacity | Endurance | Відгуки користувачів |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Inland TN320 | 45.8 | 60.5 | 53.4 | 34.1 | 90.8 | 58.7 |
| Samsung 990 PRO Compare | 93.2 | 96.9 | 99 | 78.6 | 86 | 96.3 |
| Crucial T710 Compare | 99.2 | 98.8 | 97.4 | 78.6 | 83 | 82.3 |
| SanDisk WD_BLACK SN8100 Compare | 99.6 | 99.1 | 90.4 | 54.8 | 98.3 | 6.4 |
| Corsair MP700 Elite Compare | 94.6 | 96.4 | 85.4 | 54.8 | 87.3 | 96.3 |
| Lexar Professional NM1090 PRO Compare | 98.2 | 98.1 | 97.4 | 78.6 | 89.5 | 40.2 |
Ціна
Ціна та якість
Ми відстежуємо ціни на цей товар з 8 лист. 2026 р.. Графік з'явиться, коли буде більше даних.
Оцінки за сценаріями використання
Повний огляд незабаром. Характеристики, оцінки, ціни та графіки вище завжди актуальні.