Team Group AX2
Geen actuele winkelprijs
Overzicht
Voordelen en nadelen
Pluspunten
- Strong social proof (75th percentile) 75th
- Strong endurance (66th percentile) 66th
Minpunten
- Below average speed (19th percentile)
- Below average random (21st percentile)
- Below average capacity (34th percentile)
Wat eigenaren vinden
Hoe de mening van eigenaren in de loop van de tijd veranderde
ExclusiefOp basis van wanneer klanten hun reviews daadwerkelijk schreven - zo zie je of de eerste lof standhield.
Gebaseerd op 11 gedateerde klantreviews, gegroepeerd per kalenderkwartaal. Analyse per periode is in het Engels.
De feiten
Prestaties
Specificaties
Volledige specificaties
Drive
| Capacity | 512 |
| Form Factor | 2.5" |
| Interface | SATA III |
| Protocol | SATA |
| External | No |
Performance
| Sequential Read (MB/s) | 530 |
| Sequential Write (MB/s) | 470 |
Hardware
| NAND | TLC |
| DRAM Cache | No |
Reliability
| Endurance (TBW) | 120 |
| MTBF (hours) | 1000000 |
| Warranty (years) | 3 |
Vergeleken met de concurrentie
| Spec | Team Group AX2 | Samsung 9100 PRO MZ-VAP1T0B/AM | Crucial T710 CT1000T710SSD8 | Western Digital WD_BLACK SN8100 | Corsair MP700 Elite | Kingston Fury Renegade SFYRSK/1000G |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Capacity | 512GB | 1TB | 1TB | 1TB | 1TB | 1TB |
| Form Factor | 2.5" | M.2 | M.2 2280 | M.2 2280 | M.2 2280 | M.2 2280 |
| Interface | SATA III | PCIe 5.0 x4 | PCIe 5.0 x4 | PCIe 5.0 x4 | PCIe 5.0 x4 | PCIe 4.0 x4 |
| Seq Read | 530 MB/s | 14,700 MB/s | 14,900 MB/s | 14,900 MB/s | 10,000 MB/s | 7,300 MB/s |
| Nand Type | TLC | TLC | TLC | TLC | TLC | TLC |
| Dram Cache | false | true | true | true | false | true |
| Endurance | 120 TBW | 600 TBW | 1200 TBW | 2400 TBW | 600 TBW | 1000 TBW |
| Compare | Compare | Compare | Compare | Compare |
| Product | Speed | Random | Feature | Capacity | Endurance | Gebruikersoordeel |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Team Group AX2 | 19.4 | 21.2 | 53.3 | 34 | 65.5 | 74.8 |
| Samsung 9100 PRO MZ-VAP1T0B/AM Compare | 98.4 | 98.6 | 97.5 | 54.8 | 86.2 | 96.4 |
| Crucial T710 CT1000T710SSD8 Compare | 99.2 | 98.7 | 90.3 | 54.8 | 94.7 | 82.5 |
| Western Digital WD_BLACK SN8100 Compare | 99.6 | 99 | 90.3 | 54.8 | 98.2 | 6.5 |
| Corsair MP700 Elite Compare | 94.6 | 96.4 | 85.3 | 54.8 | 87.5 | 96.4 |
| Kingston Fury Renegade SFYRSK/1000G Compare | 81.7 | 93.3 | 93.7 | 54.8 | 94 | 96.4 |
Prijs
Prijs-kwaliteitverhouding
We volgen de prijzen van dit product sinds 8 nov 2026. De grafiek verschijnt zodra we meer gegevens hebben.
Scores per gebruiksscenario
Een volledige review komt binnenkort. De specificaties, scores, prijzen en grafieken hierboven zijn altijd up-to-date.