Printer Ready Corporation SSD
Overzicht
Voordelen en nadelen
Pluspunten
Minpunten
- Below average endurance (15th percentile)
- Below average capacity (17th percentile)
De feiten
Prestaties
Specificaties
Volledige specificaties
Drive
| Capacity | 256 |
| Form Factor | M.2 2280 |
| Interface | PCIe 3.0 x4 |
| Protocol | NVMe |
| PCIe Generation | 3 |
| External | No |
Performance
| Sequential Read (MB/s) | 2000 |
Hardware
| NAND | TLC |
Vergeleken met de concurrentie
| Spec | Printer Ready Corporation SSD | SanDisk Optimus GX 7100 | Corsair MP600 Elite | MSI SPATIUM M560 | Team Group T-FORCE G50 TM8FFE512G0C129 | ADATA LEGEND 860 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Capacity | 256GB | 500GB | 1TB | 1TB | 512GB | 500GB |
| Form Factor | M.2 2280 | M.2 2280 | M.2 2280 | M.2 | M.2 2280 | M.2 2280 |
| Interface | PCIe 3.0 x4 | PCIe 4.0 x4 | PCIe 4.0 x4 | PCIe 5.0 | PCIe 4.0 x4 | PCIe 4.0 x4 |
| Seq Read | 2,000 MB/s | 7,250 MB/s | 7,000 MB/s | 10,300 MB/s | 5,000 MB/s | 5,000 MB/s |
| Nand Type | TLC | TLC | TLC | - | TLC | SLC |
| Dram Cache | - | false | false | - | false | false |
| Endurance | - | 300 TBW | 1200 TBW | 1200 TBW | 325 TBW | 640 TBW |
| Compare | Compare | Compare | Compare | Compare |
| Product | Speed | Random | Feature | Capacity | Endurance |
|---|---|---|---|---|---|
| Printer Ready Corporation SSD | 45.8 | 60.3 | 53.3 | 17.2 | 14.5 |
| SanDisk Optimus GX 7100 Compare | 90.9 | 95.7 | 53.3 | 26 | 88.1 |
| Corsair MP600 Elite Compare | 82.3 | 60.3 | 53.3 | 54.8 | 93.7 |
| MSI SPATIUM M560 Compare | 95 | 60.3 | 36.2 | 54.8 | 94.7 |
| Team Group T-FORCE G50 TM8FFE512G0C129 Compare | 68.5 | 60.3 | 78.4 | 34 | 79.6 |
| ADATA LEGEND 860 Compare | 67.8 | 60.3 | 86.9 | 26 | 95.8 |
Prijs
Prijs-kwaliteitverhouding
Amazon 1 aanbieding Vanaf US$ 45
We volgen de prijzen van dit product sinds 8 nov 2026. De grafiek verschijnt zodra we meer gegevens hebben.
Scores per gebruiksscenario
Een volledige review komt binnenkort. De specificaties, scores, prijzen en grafieken hierboven zijn altijd up-to-date.