MSI SPATIUM M480 PRO
Geen actuele winkelprijs
Overzicht
Voordelen en nadelen
Pluspunten
- Strong feature (94th percentile) 94th
- Strong speed (94th percentile) 94th
- Strong capacity (93rd percentile) 93rd
- Strong endurance (92nd percentile) 92nd
Minpunten
De feiten
Prestaties
Specificaties
Volledige specificaties
Drive
| Capacity | 4000 |
| Form Factor | M.2 2280 |
| Interface | PCIe 4.0 x4 |
| Protocol | NVMe |
| PCIe Generation | 4 |
| External | No |
Performance
| Sequential Read (MB/s) | 7400 |
| Sequential Write (MB/s) | 7000 |
Hardware
| NAND | TLC |
| DRAM Cache | Yes |
| Controller | PHISON E18 |
Reliability
| Endurance (TBW) | 3300 |
| Warranty (years) | 5 |
Features
| Hardware Encryption | Yes |
Vergeleken met de concurrentie
| Spec | MSI SPATIUM M480 PRO | Samsung 9100 PRO | Western Digital WD_BLACK SN850X | Crucial T710 | Kingston Fury Renegade SFYRDK/2000G | Seagate FireCuda 530R |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Capacity | 4TB | 8TB | 4TB | 4TB | 2TB | 4TB |
| Form Factor | M.2 2280 | M.2 2280 | M.2 2280 | M.2 2280 | M.2 2280 | M.2 2280 |
| Interface | PCIe 4.0 x4 | PCIe 5.0 x4 | PCIe 4.0 x4 | PCIe 5.0 x4 | PCIe 4.0 x4 | PCIe 4.0 x4 |
| Seq Read | 7,400 MB/s | 14,800 MB/s | 7,300 MB/s | 14,500 MB/s | 7,300 MB/s | 7,400 MB/s |
| Nand Type | TLC | TLC | TLC | TLC | TLC | TLC |
| Dram Cache | true | true | true | false | true | false |
| Endurance | 3300 TBW | 4800 TBW | 2400 TBW | 2400 TBW | 2000 TBW | 5050 TBW |
| Compare | Compare | Compare | Compare | Compare |
| Product | Speed | Random | Feature | Capacity | Endurance | Gebruikersoordeel |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MSI SPATIUM M480 PRO | 93.6 | 79.8 | 93.7 | 92.9 | 92.2 | 52.8 |
| Samsung 9100 PRO Compare | 98.9 | 99.8 | 99.8 | 98.2 | 86 | 96.3 |
| Western Digital WD_BLACK SN850X Compare | 87.9 | 94.8 | 93.7 | 92.9 | 80.9 | 96.3 |
| Crucial T710 Compare | 98.7 | 98.8 | 85.4 | 92.9 | 86 | 82.3 |
| Kingston Fury Renegade SFYRDK/2000G Compare | 92.6 | 93.4 | 93.7 | 78.6 | 94.1 | 96.3 |
| Seagate FireCuda 530R Compare | 92.2 | 96.2 | 53.4 | 92.9 | 95.7 | 90.1 |
Prijs
Prijs-kwaliteitverhouding
We volgen de prijzen van dit product sinds 8 nov 2026. De grafiek verschijnt zodra we meer gegevens hebben.
Scores per gebruiksscenario
Een volledige review komt binnenkort. De specificaties, scores, prijzen en grafieken hierboven zijn altijd up-to-date.