MSI
Overzicht
Voordelen en nadelen
Pluspunten
Minpunten
- Below average ram (9th percentile)
- Below average gpu (31st percentile)
De feiten
Prestaties
Specificaties
Volledige specificaties
Processor
| CPU | Intel Core i5 13400 |
| Cores | 10 |
| Frequency | 2.5 GHz |
| L3 Cache | 20 MB |
Graphics
| GPU | Intel UHD 730 |
| Type | Integrated |
| VRAM Type | Shared |
Memory & Storage
| RAM | 8 GB |
| RAM Generation | DDR4 |
| Storage | 512 GB |
| Storage Type | NVMe SSD |
Build
| Form Factor | aio |
| PSU | 120 |
| Weight | 15.4 kg / 34.0 lbs |
Connectivity
| USB-C Ports | 1 |
| USB Ports | 5 |
| HDMI | 1x HDMI-out, 1x HDMI-in |
| Ethernet | Gigabit Ethernet |
System
| OS | Windows 11 Pro |
Vergeleken met de concurrentie
| Spec | MSI | Lenovo Legion Tower 5i 90YA003GUS | ASUS Republic of Gamers GM700TZ-BS978 | HP OMEN GT16-0364 | Dell Tower ECT1250 | Apple Mac Studio M4 Max |
|---|---|---|---|---|---|---|
| CPU | Intel Core i5 13400 | Intel Core Ultra 7 265F | AMD Ryzen 9 9950X | AMD Ryzen 7 8700F | Intel Core Ultra 7 265 | Apple M4 Max |
| RAM (GB) | 8 | 32 | 64 | 32 | 32 | 36 |
| Storage (GB) | 512 | 1000 | 2048 | 1024 | 2000 | 512 |
| GPU | Intel UHD 730 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti | AMD Radeon RX 9070 XT | NVIDIA GeForce RTX 5070 | Intel UHD Graphics | Apple M4 Max 32-core |
| Form Factor | aio | mid-tower | desktop | mid-tower | mid-tower | sff |
| Psu W | 120 | 500 | 850 | 850 | 180 | - |
| OS | Windows 11 Pro | Windows 11 Home | Windows 11 Home | Windows 11 Home | Windows 11 Home | macOS |
| Compare | Compare | Compare | Compare | Compare |
| Product | CPU | GPU | RAM | Poorten | Opslag | Betrouwbaarheid |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MSI | 54.3 | 31.3 | 8.9 | 47.3 | 42.3 | 38 |
| Lenovo Legion Tower 5i 90YA003GUS Compare | 87.4 | 73.2 | 82.5 | 94.1 | 64.2 | 70.6 |
| ASUS Republic of Gamers GM700TZ-BS978 Compare | 98.8 | 79.6 | 93.9 | 97.3 | 91.6 | 38 |
| HP OMEN GT16-0364 Compare | 68.9 | 82.6 | 87.6 | 97.9 | 57.7 | 70.6 |
| Dell Tower ECT1250 Compare | 89.6 | 31.3 | 82.5 | 86.4 | 82.8 | 70.6 |
| Apple Mac Studio M4 Max Compare | 85.6 | 66.7 | 69.4 | 94.5 | 31.7 | 99.3 |
Prijs
Prijs-kwaliteitverhouding
Adorama 1 aanbieding Vanaf US$ 949
Amazon 1 aanbieding Vanaf US$ 1.112
We volgen de prijzen van dit product sinds 26 mei 2026. De grafiek verschijnt zodra we meer gegevens hebben.
Scores per gebruiksscenario
Een volledige review komt binnenkort. De specificaties, scores, prijzen en grafieken hierboven zijn altijd up-to-date.