Kingston NV1
Немає актуальної ціни від продавців
Огляд
Переваги та недоліки
Переваги
- Strong social proof (96th percentile) 96th
Недоліки
- Below average feature (14th percentile)
- Below average endurance (15th percentile)
- Below average capacity (26th percentile)
Факти
Продуктивність
Характеристики
Повні характеристики
Drive
| Capacity | 500 |
| Form Factor | M.2 2280 |
| Interface | PCIe 3.0 x4 |
| Protocol | NVMe |
| PCIe Generation | 3 |
| External | No |
Performance
| Sequential Read (MB/s) | 2100 |
| Sequential Write (MB/s) | 1700 |
Порівняння з конкурентами
| Spec | Kingston NV1 | Samsung 9100 PRO | Western Digital WD_BLACK SN850X | Crucial T710 | Seagate FireCuda 530R | SanDisk Optimus GX PRO 8100 8100 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Capacity | 500GB | 8TB | 4TB | 4TB | 4TB | 8TB |
| Form Factor | M.2 2280 | M.2 2280 | M.2 2280 | M.2 2280 | M.2 2280 | M.2 2280 |
| Interface | PCIe 3.0 x4 | PCIe 5.0 x4 | PCIe 4.0 x4 | PCIe 5.0 x4 | PCIe 4.0 x4 | PCIe 5.0 x4 |
| Seq Read | 2,100 MB/s | 14,800 MB/s | 7,300 MB/s | 14,500 MB/s | 7,400 MB/s | 14,900 MB/s |
| Nand Type | - | TLC | TLC | TLC | TLC | TLC |
| Dram Cache | - | true | true | false | false | false |
| Endurance | - | 4800 TBW | 2400 TBW | 2400 TBW | 5050 TBW | 4800 TBW |
| Compare | Compare | Compare | Compare | Compare |
| Товар | Speed | Random | Feature | Capacity | Endurance | Відгуки користувачів |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kingston NV1 | 47.7 | 60.3 | 14.2 | 26 | 14.5 | 96.4 |
| Samsung 9100 PRO Compare | 98.9 | 99.7 | 99.8 | 98.2 | 86.2 | 96.4 |
| Western Digital WD_BLACK SN850X Compare | 87.9 | 94.8 | 93.7 | 92.8 | 81.2 | 96.4 |
| Crucial T710 Compare | 98.7 | 98.7 | 85.3 | 92.8 | 86.2 | 82.5 |
| Seagate FireCuda 530R Compare | 92.1 | 96.1 | 53.3 | 92.8 | 95.7 | 90.3 |
| SanDisk Optimus GX PRO 8100 8100 Compare | 98.7 | 99 | 88.7 | 98.2 | 88.1 | 52.2 |
Оцінки за сценаріями використання
Повний огляд незабаром. Характеристики, оцінки, ціни та графіки вище завжди актуальні.