Intel Solidigm D3-S4520
Geen actuele winkelprijs
Overzicht
Voordelen en nadelen
Pluspunten
- Strong feature (79th percentile) 79th
Minpunten
- Below average speed (3rd percentile)
- Below average random (6th percentile)
- Below average capacity (10th percentile)
- Below average social proof (15th percentile)
De feiten
Prestaties
Specificaties
Volledige specificaties
Drive
| Capacity | 240 |
| Form Factor | 2.5" |
| Interface | SATA III |
| Protocol | SATA |
| External | No |
Performance
| Sequential Read (MB/s) | 470 |
| Sequential Write (MB/s) | 233 |
| Random Read (IOPS) | 44000 |
| Random Write (IOPS) | 15500 |
Hardware
| NAND | TLC |
Reliability
| MTBF (hours) | 2000000 |
| Warranty (years) | 5 |
Features
| Hardware Encryption | Yes |
Vergeleken met de concurrentie
| Spec | Intel Solidigm D3-S4520 | Samsung 9100 Pro MZ-VAP4T0CW | Western Digital WD_BLACK SN850X | Crucial T710 | Kingston Fury Renegade SFYRDK/2000G | Seagate FireCuda 530R |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Capacity | 240GB | 4TB | 4TB | 4TB | 2TB | 4TB |
| Form Factor | 2.5" | M.2 2280 | M.2 2280 | M.2 2280 | M.2 2280 | M.2 2280 |
| Interface | SATA III | PCIe 5.0 x4 | PCIe 4.0 x4 | PCIe 5.0 x4 | PCIe 4.0 x4 | PCIe 4.0 x4 |
| Seq Read | 470 MB/s | 14,800 MB/s | 7,300 MB/s | 14,500 MB/s | 7,300 MB/s | 7,400 MB/s |
| Nand Type | TLC | TLC | TLC | TLC | TLC | TLC |
| Dram Cache | - | true | true | false | true | false |
| Endurance | - | 2400 TBW | 2400 TBW | 2400 TBW | 2000 TBW | 5050 TBW |
| Compare | Compare | Compare | Compare | Compare |
| Product | Speed | Random | Feature | Capacity | Endurance | Gebruikersoordeel |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Intel Solidigm D3-S4520 | 2.6 | 6.4 | 78.5 | 10.4 | 64.3 | 14.6 |
| Samsung 9100 Pro MZ-VAP4T0CW Compare | 98.9 | 99.8 | 99.8 | 92.9 | 86 | 99.7 |
| Western Digital WD_BLACK SN850X Compare | 87.9 | 94.8 | 93.7 | 92.9 | 80.9 | 96.3 |
| Crucial T710 Compare | 98.7 | 98.8 | 85.4 | 92.9 | 86 | 82.3 |
| Kingston Fury Renegade SFYRDK/2000G Compare | 92.6 | 93.4 | 93.7 | 78.6 | 94.1 | 96.3 |
| Seagate FireCuda 530R Compare | 92.2 | 96.2 | 53.4 | 92.9 | 95.7 | 90.1 |
Prijs
Prijs-kwaliteitverhouding
We volgen de prijzen van dit product sinds 8 nov 2026. De grafiek verschijnt zodra we meer gegevens hebben.
Scores per gebruiksscenario
Een volledige review komt binnenkort. De specificaties, scores, prijzen en grafieken hierboven zijn altijd up-to-date.