Beyerdynamic DT 1990 PRO MKII 1000303

Beyerdynamic DT 1990 PRO MKII 1000303

Beyerdynamic
45 Genel Puan
vs
Bose QuietComfort Ultra 890101-0100

Bose QuietComfort Ultra 890101-0100

Bose
79 Genel Puan

Alıcılar ne diyor

Beyerdynamic DT 1990 PRO MKII 1000303

Henüz müşteri geri bildirimi yok

Bose QuietComfort Ultra 890101-0100

82 100 üzerinden yüksek güven 227 yorum

Bose QuietComfort Ultra (2. Nesil) kulaklıklar, olağanüstü konforları, mükemmel gürültü engellemeleri ve zengin, net ses kaliteleri için ezici bir çoğunlukla olumlu geri bildirim alıyor. Birçok kullanıcı, önceki nesillere kıyasla daha iyi pil ömrü ve daha iyi yapı kalitesini vurgularken, bazıları bağlantı sorunları, zor bir ses kontrolü ve türbülans sırasında çatlama sesleri bildiriyor. Genel olarak, bazı küçük dezavantajlara rağmen seyahat, iş ve sürükleyici dinleme için şiddetle tavsiye edilirler.

Artılar
  • Olağanüstü konfor
  • Mükemmel gürültü engelleme
  • Zengin ve net ses kalitesi
  • Uzun pil ömrü
  • Geliştirilmiş yapı kalitesi
Eksiler
  • Bağlantı kopmaları ve eşleştirme sorunları
  • Zor dokunmatik ses kontrolü
  • Türbülans sırasında çatlama sesleri
  • Özelleştirme için PC uygulaması yok
  • Kısa dahil kablolar
👍 Comfort 25
👍 Noise cancellation 20
👍 Sound quality 22
👍 Battery life 12
👍 Build quality 10
🤔 Connectivity 8

Puanlar

Budget
Beyerdynamic
54
Bose
80
Work
Beyerdynamic
21
Bose
72
Studio
Beyerdynamic
69
Bose
48
Gaming
Beyerdynamic
33
Bose
69
Commute
Beyerdynamic
27
Bose
69
Calls
Beyerdynamic
16
Bose
68
Music
Beyerdynamic
65
Bose
54

Teknik Özellikler

Beyerdynamic DT 1990 PRO MKII 1000303Bose QuietComfort Ultra 890101-0100
Design
Form Factorover-earover-ear
Open/Closedopenclosed
Foldable—✓★
Weight0.45 kg★0.48 kg
Ear Cushionvelourplush cushions
Headbandmemory foammetal
Audio
Driver TypeTESLA.45dynamic
Driver Size45 mm★—
Drivers11
Freq Min5 Hz★—
Freq Max40 kHz★—
Impedance30 Ω32 Ω
Hi-Res Audio✓★—
CodecsBeyerdynamic DT 1990 PRO MKII Premium Tesla studio headphones for mixing, mastering and editing (open-back) - BlackBREAKTHROUGH SPATIALIZED AUDIO: Super immersive sound spatializes everything, taking the music out of your head and placing it in front of you to push the boundaries of listening.
Surround—Spatial Audio
Noise Control
ANC✗✓★
ANC Type—hybrid
Transparency—✓★
Connectivity
Wireless✗✓★
Bluetooth—5.4★
Profiles—A2DP, HFP, AVRCP
Multipoint—✓★
Wired Connector3.5mm3.5mm
Detachable Cable✓✓
Cable Length3 m1 m
Range3 m9.100000381469727 m★
Battery
Battery Life—30 hrs★
Charge Time—3 hrs★
Fast Charging—15-minute charge gives you up to 2.5 hours of battery life
Charging—USB-C★
Microphone
Microphone—✓★
Mic Count—2★
NC Mic—✓★
Boom Mic—✗
Features
Touch Controls—✓★
App—Bose app
Volume Limiting—✗
Gaming Mode—✓★

Artılar ve Eksiler

Beyerdynamic DT 1990 PRO MKII 1000303

  • Strong sound (92nd percentile)92nd %ile
  • Strong build (79th percentile)
  • Below average comfort (10th percentile)10th %ile
  • Below average mic (18th percentile)18th %ile
  • Below average anc (33rd percentile)

Bose QuietComfort Ultra 890101-0100

  • Strong connectivity (100th percentile)100th %ile
  • Strong anc (95th percentile)95th %ile
  • Strong social proof (95th percentile)95th %ile
  • Strong build (93rd percentile)93rd %ile
  • Below average comfort (6th percentile)6th %ile

Fiyatlar

Bose QuietComfort Ultra 890101-0100 is ₹39.209 cheaper (2.2x less).

Beyerdynamic DT 1990 PRO MKII 10003030.001dolar başına puan
vs
Bose QuietComfort Ultra 890101-01000.002dolar başına puan

Bose QuietComfort Ultra 890101-0100 2.0x daha iyi fiyat-performans sunuyor

Beyerdynamic DT 1990 PRO MKII 1000303

Bose QuietComfort Ultra 890101-0100

Sonuç

★ Kazanan: Bose QuietComfort Ultra 890101-0100

Scores 79 overall, wins 5 of 7 usage categories and 15 of 38 specs.

Beyerdynamic DT 1990 PRO MKII 1000303 Daha iyi:

MusicStudio

Bose QuietComfort Ultra 890101-0100 Daha iyi:

WorkCallsBudgetGamingCommute

Bunları da değerlendirin